Новина
25 Вересня 15:57

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко разом з представниками Інституту розвитку міста зустрівся онлайн з Президентом Свєнтохловіце  Даніелем Бегером.

Говорили про майбутні напрямки співпраці. Зокрема, про обмін досвідом у сферах культури, туризму, освіти та підприємництва.

«Щиро дякую за підтримку Свєнтохловіце! Полтава готова плідно співпрацювати у різних сферах. Наша спільна діяльність буде корисна для обох міст», – зазначив перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.

Нагадаємо, що напередодні між Полтавою та польським містом Свєнтохловіце підписано лист про наміри щодо партнерської співпраці.

Може бути цікаво

Червня
22
Новина
22 Червня
17:00

Полтавська громада долучилась до Європейських Днів Сталої Енергії

Департамент економіки й інвестицій спільно з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» провів презентацію за темою ...

Серпня
11
Новина
11 Серпня
09:27

Онлайн-зустріч із командою науково-мистецької платформи «Острів»: Полтавські проєкти у шорт-листі грантової програми з облаштування укриттів!

📢 Онлайн-зустріч із командою науково-мистецької платформи «Острів»: Полтавські проєкти у шорт-листі грантової програми з облаштування укриттів Нещо...