Новина
28 Листопада 15:23

У Вільнюсі (Литва) стартувала Конференція щодо зеленої відбудови України. Полтавську громаду представляє заступниця міського голови Ольга Величко. Під час виступу вона розповіла про виклики, які з’явились у громади у зв’язку з повномасштабними воєнними діями на території нашої країни. Це соціальні, економічні, безпекові та екологічні виклики.

 «Зелене відновлення не лише питання відновлення після війни, а й стратегія для побудови сталого та екологічно чистого майбутнього. Ми повинні враховувати не лише технічні аспекти, але й соціальні та економічні фактори для досягнення справжнього сталого розвитку. Дякую всім за ваші ідеї, допомогу та відданість цій справі», – зазначила Ольга Величко під час виступу.

Чотириденна конференція має на меті оцінити майбутні виклики та обговорити стратегії та конкретні рішення, що лежать в основі «зеленого» відновлення.

Фахівці Інституту розвитку міста приєднались до заходу онлайн. Ми раді долучитись до підготовки презентації та доповіді про Полтавську громаду для міжнародної конференції.

Може бути цікаво

Серпня
23
Новина
23 Серпня
10:04

ВПО можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США

Мешканці та внутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, можуть подати заявку на отримання ...

Березня
21
Новина
21 Березня
15:45

<strong>🤝 Підписано меморандум про співпрацю задля безпеки громади!</strong>

20 березня  2025 року за ініціативи першого заступника міського голови Валерія Пархоменко було підписано меморандум  про співпрацю та партнерство м...