Новина
26 Березня 14:04

Заступниця міського голови Леся Марталішвілі та фахівчиня КО «Інститут розвитку міста» Аліна Лугова здійснили робочий візит до Болгарії.

Делегація з Полтави привітала Велико-Тирново з днем міста. Це історична та духовна столиця Болгарії!

Під час зустрічі з мером Велико-Тирново Даніелем Пановим заступниця міського голови Полтави Леся Марталішвілі вручила подяку міського голови з нагрудним знаком за вагомий особистий внесок у розвиток дружніх відносин між Полтавською територіальною громадою та болгарським містом.

Принагідно обговорили з представниками муніципалітету напрямки співпраці на найближчий час.

2023 року між містами відновили побратимські зв’язки, підписавши декларацію про партнерство. Ціль договору – співробітництво в галузі культури, туризму, міського розвитку, освіти, науки, економіки та інших відповідних сферах суспільного життя.

Дякуємо за можливість розширення масштабів партнерства між містами!  

Може бути цікаво

Листопада
26
Новина
26 Листопада
09:46

Навчання з вивчення і вдосконалення англійської мови

Запрошуємо на навчання з вивчення і вдосконалення англійської мови (початковий рівень А1+) для мешканців Полтавської міської територіальної громади...

Грудня
12
Новина
12 Грудня
10:07

Школа універсального дизайну

Наша фахівчиня Євгенія Лукаш була частиною команди від міста, яка розробляла проєкт зі створення безбарʼєрного простору «Ветеранський центр» Полтав...