Новина
12 Лютого 09:25

У Полтавській міській територіальній громаді відбулося чергове засідання робочої групи з питань громадської безпеки та відновлення.

Що обговорювали?

  • Проаналізували виконання операційного плану робочої групи за 2024 рік.
  • Затвердили операційний план на 2025 рік, визначивши ключові завдання для зміцнення безпеки громади.
  • Обговорили етапи реалізації проєкту «Поліцейська станція в ПМТГ», який покликаний покращити рівень правопорядку та оперативність реагування на виклики.
  • Провели аналіз безпекової ситуації в громаді, зокрема рівень інформування мешканців про правила безпеки та алгоритми дій у кризових ситуаціях.

Громадська безпека – це фундамент стабільного та комфортного життя мешканців. Вчасне інформування, ефективна комунікація та злагоджена співпраця всіх структур допомагають запобігати загрозам і швидко реагувати на виклики.

Дякуємо всім учасникам засідання за спільну роботу над посиленням безпеки у Полтавській громаді!

Може бути цікаво

Жовтня
09
Новина
09 Жовтня
08:30

Зустріч з мешканцями модульного містечка

6 жовтня 2023 року відбулась зустріч фахівців Інституту розвитку міста з мешканцями модульного містечка, які знайшли прихисток у Полтавській громад...

Листопада
10
Новина
10 Листопада
16:00

У яслах-садку №41 «Гніздечко» модернізували систему опалення!

Раді повідомити, що проєкт «Капітальний ремонт системи опалення та встановлення індивідуального пункту опалення в Полтавському дошкільному навчальн...