Новина
31 Січня 08:42

У польському місті Свєнтохловіце у квітні цього року влаштовують турнір міст-побратимів серед підлітків. Участь братимуть команди з міст Австрії, Чехії, Словаччини та Угорщини. Запросили й полтавців. Тож, наші спортсмени візьмуть участь у міжнародному турнірі серед 6-ти країн.

Організаційні деталі поїздки обговорили під час онлайн-зустрічі в Інституті розвитку міста. Дякуємо партнерам за запрошення!

Нагадаємо, минулого року між Полтавою та польським містом Свєнтохловіце підписали лист про наміри щодо партнерської співпраці.

Може бути цікаво

Червня
19
Новина
19 Червня
14:55

У Полтаві стартувало опитування Індексу Благополуччя Молоді 2023 року

КО «Інститут розвитку міста» ПМР реалізує проєкт Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні «Індекс Благополуччя Молоді» у...

Травня
05
Новина
05 Травня
11:03

Благодійний велопробіг «Вулицями нашого міста».

У Полтаві відбувся благодійний велопробіг «Вулицями нашого міста», і команда Інституту розвитку міста із задоволенням долучилася до цієї події! Раз...