Новина
28 Листопада 10:39

28 листопада фахівці КО «Інститут розвитку міста» разом з представниками органів місцевого самоврядування та депутатами Полтавської міської ради зустрілися з лідерами та лідерками громадських організацій, які представляють інтереси людей з інвалідністю.

🔹 Основні теми обговорення:

Шляхи інклюзивного відновлення у Полтавській громаді.

– Діяльність громадських організацій у 2024 році: виклики, співпраця з органами влади та депутатами міської ради.

Під час заходу було підписано важливий документ — Розпорядження міського голови «Про затвердження складу Ради Безбар’єрності». Цей крок є значним у створенні умов для безбар’єрного середовища та підвищення інклюзивності в нашій громаді.

💬 Зустріч стала платформою для конструктивного діалогу між представниками влади та громадськими організаціями, що дає можливість знайти спільні рішення для покращення якості життя людей з інвалідністю.

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю та небайдужість! Разом ми робимо Полтаву комфортнішою та доступнішою для кожного.

Може бути цікаво

Березня
27
Новина
27 Березня
13:56

Відбулося чергове засідання Робочої групи з громадської безпеки та відновлення Полтавської громади

27 березня 2026 року о 13:00 в онлайн-форматі відбулося чергове засідання Робочої групи з громадської безпеки та відновлення Полтавської міської те...

Березня
21
Новина
21 Березня
15:45

<strong>🤝 Підписано меморандум про співпрацю задля безпеки громади!</strong>

20 березня  2025 року за ініціативи першого заступника міського голови Валерія Пархоменко було підписано меморандум  про співпрацю та партнерство м...