Новина
09 Липня 14:58

8 липня у приміщенні міської ради перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, заступник міського голови Володимир Чередниченко разом з представниками управління житлово-комунального господарства, ОСББ зустрілися з фахівцями Державної установи «Фонд енергоефективності».

Під час зустрічі представники Фонду презентували особливості та умови Програм Фонду.

Зокрема, технічний директор установи Дмитро Сирих розповів про можливості Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «‎Енергодім», умови нової Програми «ГрінДІМ», спрямованої на стимулювання використання альтернативних джерел енергії. А також, як швидко відновити будинок за Програмою «ВідновиДІМ» у разі його пошкодження внаслідок військової агресії росії.

Може бути цікаво

Червня
28
Новина
28 Червня
09:16

28 червня  — День Конституції України

28 червня — День Конституції України! Цього року Україна відзначає 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держав...

Січня
27
Новина
27 Січня
13:37

Міжнародна науково-практична конференція “Комунальна сфера – сфера життя. Шлях до успіху”

Інститут розвитку міста сприяє організації масових заходів із залученням великої кількості спеціалістів різних сфер діяльності, щоб створювати плат...