Новина
15 Серпня 08:50

На новому парклеті біля “ЦУМу” урбаністи з Інституту розвитку міста безоплатно показали фільм “Урбанізм”.

Полтавці поринули в серпневу атмосферу вечірнього міста. До перегляду отримали солодкий попкорн та напій. Найактивніші отримали в подарунок пізнавальні книги про урбанізм.

Захід направлений на популяризацію принципів сталого розвитку та сталої міської мобільності. Його провели у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні II», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.

Може бути цікаво

Січня
31
Новина
31 Січня
11:20

Поліцейська станція в ПМТГ: перше облднання вже на місці!

В рамках реалізації мініпроєкту «Поліцейська станція в ПМТГ» отримано першу партію обладнання для облаштування приміщення, де поліцейський офіцер г...

Серпня
14
Новина
14 Серпня
16:33

Формування Стратегії безбар’єрності.

В рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст ІІ» за підтримки GIZ, Big City Lab у співпраці з КО “Інститут розвитку міста” ПМР та за ко...