Новина
07 Квітня 16:59

Сьогодні офіційно розпочалися Дні Сталої Енергії – 2025 у Полтавській міській територіальній громаді! Це ще один крок до свідомого використання ресурсів, впровадження відновлюваної енергетики та поширення практик енергоефективності 🌍💡

У перший день ми разом зі студентами Полтавського державного аграрного університету та Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка відвідали з екскурсією ПрАТ “Полтавський олійноекстракційний завод – Кернел Груп”.

🔋Там учасники ознайомилися з роботою сучасної біоенергетичної когенераційної установки, яка генерує тепло й електроенергію з відходів виробництва. Це приклад відповідального ставлення до ресурсів та ефективного впровадження зеленої енергетики на практиці!

👥Цей захід став можливим завдяки тісній співпраці між компанією Кернел-Груп та Інститутом розвитку міста і взаємодії з Управлінням економічного розвитку ПМР. Раніше між сторонами було підписано меморандум про партнерство, що відкрив нові можливості для реалізації ініціатив у сфері сталого розвитку та енергоефективності.

Такі події надихають молодь і демонструють реальні шляхи до сталого майбутнього.

🚀 А попереду – ще багато цікавого! Слідкуйте за оновленнями та долучайтеся до Днів Сталої Енергії!

Може бути цікаво

Лютого
06
Новина
06 Лютого
11:09

Формуємо дієвий план якісної реінтеграції ветеранів та ветеранок у цивільне життя!

Заступники директора КО «Інститут розвитку міста» ПМР Олексій Довгаль та Роман Черкун беруть участь в стратегічній сесії зі створення дієвого плану...

Серпня
21
Новина
21 Серпня
16:21

Онлайн-зустріч з містом Кальмар

В Інституті розвитку міста провели онлайн-зустріч між представниками влади міста Полтава та Кальмар. Полтава та Кальмар співпрацюють у рамках Муніц...