Новина
12 Жовтня 15:03

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко разом із заступницею міського голови з розвитку громад Тетяною Бардіною, заступником директора КО “Інститут розвитку міста” Романом Черкуном та регіональною координаторкою проєкту “Інтегрований розвиток міст України II” у місті Полтава Іриною Брижань продуктивно провели два дні в Києві. Ознайомились з технічними можливостями та напрямами заходів у мережі громадських просторів Vcentri HUB.

Дякуємо Департаменту суспільних комунікацій КМДА за цінний досвід!

Може бути цікаво

Лютого
01
Новина
01 Лютого
17:05

Оглянули хід ремонтних робіт в укритті ліцею №33

Тут уже частково замінили трубопровід для подачі та відведення води, почали гідроізоляцію, облаштовують підлогу, тинькують стіни, зробили ще один в...

Липня
10
Новина
10 Липня
16:53

Онлайн-зустріч з консультантом з розвитку ALDA в Україні

10 липня фахівці Інституту розвитку міста провели онлайн-зустріч з консультантом з розвитку ALDA в Україні Бартеком Островським. ALDA – Європейська...