Новина
16 Лютого 13:25

Сьогодні в Інституті розвитку міста провели засідання робочої групи з безпеки та відновлення Полтавської громади. На засіданні обговорили та затвердили операційний план роботи на 2024 рік.

Пріоритетні напрями діяльності РГ:

–             Сприяння підвищенню рівня безпеки в громаді через взаємодію з ДСНС та поліцією

–             Формування екосистеми з підтримки інтеграції та  реінтеграції ветеранів

–             Сприяння підвищенню рівня згуртованості в громаді через залучення і співпрацю з родинами військових, ветеранами, особами з інвалідністю та ВПО

✨Ініціатива «Створення та розвиток потенціалу робочих груп із громадської безпеки та відновлення у партнерських громадах Полтавської області» впроваджується Асоціацією учасницького розвитку громад за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Може бути цікаво

Травня
21
Новина
21 Травня
13:16

Для відвідувачів Територіальних центрів організували екскурсії до Опішні

У межах реалізації цільової програми «Розвиток освіти дорослих у Полтавській міській територіальній громаді на 2026–2030 роки» для відвідувачів Тер...

Жовтня
30
Новина
30 Жовтня
10:12

Заняття з комп’ютерної грамотності для мешканців старостинських округів Полтавської міської територіальної громади

28 жовтня стартували заняття з комп’ютерної грамотності для мешканців старостинських округів Полтавської міської територіальної громади. Навчання п...