Новина
06 Січня 14:28

За ініціативи першого заступника міського голови Валерія Пархоменка, Комунальна організація “Інститут розвитку міста” разом із нашим міжнародним партнером із Німеччини — містом Любек, привітали маленьких новомешканців нашої громади з Новорічними святами! Дітлахи, які мешкають у Модульному містечку та комунальних закладах, отримали святкові подарунки та щирі побажання. Міжнародна співпраця та підтримка допомагають не лише розвивати нашу громаду, а й дарувати радість тим, хто цього найбільше потребує.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї чудової ініціативи! Разом ми створюємо святковий настрій та дбаємо про наших маленьких мешканців!

Може бути цікаво

Березня
21
Новина
21 Березня
15:45

<strong>🤝 Підписано меморандум про співпрацю задля безпеки громади!</strong>

20 березня  2025 року за ініціативи першого заступника міського голови Валерія Пархоменко було підписано меморандум  про співпрацю та партнерство м...