Новина
21 Червня 13:43

Заступниця міського голови Ольга Величко та Віцепрезидентка палати місцевих влад Конгресу Ради Європи, депутатка Полтавської міської ради, фахівчиня Інституту розвитку міста Оксана Деркач взяли участь у семінарі «Демократичні інновації через відкрите врядування та захист прав людини на місцевому рівні в Україні». Вони прозвітували про хід реалізації проєкту “Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні”. Мова про облаштування Ветеран Центру в Полтаві.

Нагадаємо, що Інститут розвитку міста виграв Конкурс Представництва Ради Європи в Україні з відкритого урядування та прав людини. Наша ініціатива здобула перемогу та залучила 793 000 грн на створення Ветеран Центру.

Семінар провели у Києві за участі Генерального Секретаря Конгресу Mathieu Mori та виконавчого директора АМУ Олександр Слобожан. Під час зустрічі представники різних громад обмінювались досвідом. Захід організовано Офіс Ради Європи в Україні – Київ разом із Асоціація міст України.

Місцева ініціатива «Ветеран Центр Полтава» виконується в рамках Грантової Угоди з Офісом Ради Європи в Україні як частина проєкту «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні», що реалізується Конгресом в рамках Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та відбудова» на 2023-2026 роки.

Може бути цікаво

Червня
22
Новина
22 Червня
17:00

Полтавська громада долучилась до Європейських Днів Сталої Енергії

Департамент економіки й інвестицій спільно з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» провів презентацію за темою ...

Грудня
02
Новина
02 Грудня
10:06

Тренінгова група “Українська мова (інтенсив, online)”

Оголошуємо набір на наступну нашу тренінгову групу “Українська мова (інтенсив, online)”. Реєструйтесь. Кількість місць обмежена. Реєстр...