Новина
22 Червня 17:00

Департамент економіки й інвестицій спільно з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» провів презентацію за темою «Альтернативна енергетика та захист довкілля». Фахівці КО “Інститут розвитку міста” взяли участь у заході.

Близько 60 активних та зацікавлених мешканців громади ознайомилися з новітнім обладнанням – роботою теплового насосу, фотоелектичних панелей, рекуператорів повітря, системами постачання та регулювання теплової енергії, системами очистки повітря, системою «розумний дім», а також побачили передові світові досягнення з переробки твердих побутових відходів та способи збереження природи та довкілля.

Співробітники кафедр «Теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики», «Прикладної екології та природокористування» та «Автоматики, електроніки та телекомунікацій» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» розповіли учасникам про складні процеси та технології генерації та ефективного використання енергії.

Може бути цікаво

Лютого
28
Новина
28 Лютого
14:46

Полтавська громада отримала 1440 продуктових наборів для ВПО за підтримки Global Empowerment Mission Ukraine у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation

Висловлюємо щиру вдячність Благодійному фонду Global Empowerment Mission Ukraine у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation за надану підтримку т...

Липня
04
Новина
04 Липня
13:36

Засідання робочої групи з реалізації проєкту організації паркувального простору в Полтаві

4 липня в Інституті розвитку міста провели засідання робочої групи з реалізації проєкту організації паркувального простору в Полтаві. Провідні експ...