Новина
12 Червня 10:05

Комісія вирішила вручити українським містам спеціальну відзнаку Європейського тижня мобільності, які попри російське вторгнення популяризують сталу мобільність і взяли участь заходах разом з іншими містами Європи.


Цю відзнаку отримали 5 українських міст: Ужгород, Львів, Кам’янець-Подільський, Чернігів та Полтава. Уже зараз відзнака перебуває в Полтаві!


ЄТМ – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на покращення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту.

Може бути цікаво

Березня
12
Новина
12 Березня
10:02

Полтава зміцнює енергетичну незалежність!

У листопаді 2024 року було підписано важливий чотиристоронній меморандум між Полтавською міською радою, GIZ, Полтаватеплоенерго та Інститутом розви...

Липня
28
Новина
28 Липня
14:48

Шукаємо партнерів та  збираємо ідеї до проведення Європейського тижня мобільності

КО “Інститут розвитку міста” ПМР запрошує всіх зацікавлених сторін приєднатися до спільної ініціативи – проведення Європейського ...