Новина
16 Лютого 16:18

У неформальній атмосфері підписали меморандум про співпрацю з БО “Батальйон небайдужих”. Договір уклали між організацією, виконавчим комітетом Полтавської міської ради та Інститутом розвитку міста.

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, заступник директора КО “Інститут розвитку міста” Олексій Довгаль та керівниця БО “Батальйон небайдужих” Наталія Гранчак зустрілись у затишній атмосфері кав’ярні “Благокава”. Поговорили про напрямки майбутньої співпраці.

Може бути цікаво

Вересня
28
Новина
28 Вересня
14:14

“Мобільність: заощаджуй енергію”: привітали переможців та учасників конкурсу

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко та фахівці КО “Інститут розвитку міста” ПМР завітали до гімназій №7 та №25. Навчаль...

Жовтня
12
Новина
12 Жовтня
10:40

Обираємо нову дату відзначення Дня міста Полтави

13 жовтня о 9:00 стартує голосування за визначення нової дати святкування Дня міста Полтави. Мешканці Полтавської громади можуть обрати одну із зап...