Новина
28 Вересня 14:14

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко та фахівці КО “Інститут розвитку міста” ПМР завітали до гімназій №7 та №25. Навчальні заклади взяли участь у конкурсі в рамках Європейського тижня мобільності “Мобільність: заощаджуй енергію”.

Діти катались на велосипедах, самокатах, роликах. фотографувались, знімали відео та малювали на тему альтернативних видів транспорту. Переможцям та учасникам вручили призи.

Дякуємо учням за популяризацію екологічних видів транспорту, педагогічному колективу гімназій №7 та №25, Департаменту освіти й науки за активну участь у заходах Європейського тижня мобільності у Полтаві.

Європейський тиждень мобільності у Полтаві 2023 координує Інститут розвитку міста завдяки Проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні – ІІ”, що виконується GIZ Ukraine за підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

Може бути цікаво

Березня
28
Новина
28 Березня
14:15

Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

Сьогодні відбувся 10-й ювілейний Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку (Полтавський вимір). Участь у заході взяла фахівчиня КО «Інститут розви...

Лютого
24
Новина
24 Лютого
09:57

Модернізація теплопостачання Полтави: від ідеї до реального результату!

Подія яка сталась має історію і вона починається ще з 2021 року, а саме коли розпочався етап розробки системи теплопостачання міста Полтави на 2022...