Новина
06 Лютого 08:52

30 січня в Києві відбувся фінальний захід у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ». Мета зустрічі — підведення підсумків реалізації проєкту, обмін результатами, а також обговорення досягнень і викликів, з якими стикалися учасники. Учасники мали можливість поділитися досвідом та ідеями для подальшого розвитку співпраці та ініціатив.

Серед присутніх — Міністерство розвитку громад і територій України, Посольства Німеччини та Швейцарії, ЄЕК, GIZ і представники міста Київ. Міста-учасники проєкту, такі як Житомир, Полтава, Харків, Львів, Мелітополь, Чернівці та Вінниця, обговорили важливі етапи впровадження проєкту та результати на всіх етапах (SFF-1, SFF-2)

Ця подія стала важливим кроком у зміцненні співпраці між українськими містами та міжнародними партнерами, сприяючи розвитку нових ідей і спільних ініціатив. Важливість таких зустрічей важко переоцінити, адже вони допомагають об’єднати зусилля для сталого розвитку і покращення якості життя в наших містах.

Зустріч також стала платформою для нетворкінгу, що сприятиме подальшому зміцненню співпраці та розробці спільних ініціатив для сталого розвитку українських міст.

Може бути цікаво

Квітня
10
Новина
10 Квітня
15:32

Працюємо з молоддю!

Сьогодні фахівці відділу партиципаторного бюджетування, досліджень, моніторингу та комунікації Інституту розвитку міста зустрілись з активними студ...

Лютого
06
Новина
06 Лютого
11:09

Формуємо дієвий план якісної реінтеграції ветеранів та ветеранок у цивільне життя!

Заступники директора КО «Інститут розвитку міста» ПМР Олексій Довгаль та Роман Черкун беруть участь в стратегічній сесії зі створення дієвого плану...