Новина
12 Серпня 13:57

Продовжуємо збір пропозицій в рамках формування Стратегії безбар’єрності ПМТГ. Відбулася друга фокус-група за напрямом цифрова безбар’єрність. На заході було напрацьовано дерево проблем та рішень за даним напрямом задля створення та розвитку безбар’єрного простору в Полтавській міській територіальній громаді

Може бути цікаво

Червня
23
Новина
23 Червня
10:26

23 червня в Україні проводять флешмоб “Візьми собаку на роботу”

Українців традиційно закликають провести робочий день з улюбленцем. Це спосіб показати: під час повномасштабного вторгнення росії українці продовжу...

Липня
04
Новина
04 Липня
08:25

Презентація грантових програм ДУ «Фонд енергоефективності» у місті Полтава

Представники Фонду енергоефективності презентують у місті Полтава умови та особливості Програм Фонду  — «Енергодім», «ВідновиДІМ», «ГрінДІМ». ...