Новина
21 Березня 15:45

20 березня  2025 року за ініціативи першого заступника міського голови Валерія Пархоменко було підписано меморандум  про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Полтавській  області та Полтавською міською територіальною громадою.

Метою Меморандуму є співпраця на засадах партнерства,  спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території  Полтавської міської територіальної громади.

Безпека громади – це основа комфортного та спокійного життя кожного мешканця. Саме тому ініціатива облаштування поліцейської станції у селі Тахтауловому за підтримки Програми розвитку ООН є важливим кроком до створення безпечного середовища.

Може бути цікаво

Січня
31
Новина
31 Січня
09:52

Полтавська міська рада офіційно починає співпрацювати з муніципалітетом шведського міста Кальмар!

В Інституті розвитку міста перший заступник міського голови Полтави Валерій Пархоменко підписав лист про наміри щодо співпраці у рамках Муніципальн...

Серпня
30
Новина
30 Серпня
15:16

Капітальний ремонт системи опалення та встановлення індивідуального пункту опалення у яслах-садку “Гніздечко”

Реалізація грантового проєкту “«Капітальний ремонт системи опалення та встановлення індивідуального пункту опалення в Полтавському дошкільном...