Новина
15 Серпня 16:10

Тема 2023 року – “Заощаджуй енергію”.

З 16 по 22 вересня, ми плануємо провести низку заходів, спрямованих на популяризацію екологічно чистих засобів пересування, пішохідних та велосипедних маршрутів, а також розвиток інфраструктури для електричних транспортних засобів.

ЄТМ – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на покращення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту.

Приєднуйтесь до нас у спільних зусиллях зробити наше місто кращим місцем для життя та пересування!

Може бути цікаво

Липня
23
Новина
23 Липня
15:52

У Полтаві створять індустріальний парк!

Сьогодні 23 липня 2024 року на сесії міської ради підтримали рішення про створення індустріального парку «Полтава» та затвердили його Концепцію. Да...

Листопада
29
Новина
29 Листопада
13:13

Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

Перший заступник міського голови Полтави Валерій Пархоменко виступив на 10-му Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування у Львові. Він розпові...