Новина
15 Серпня 08:50

На новому парклеті біля “ЦУМу” урбаністи з Інституту розвитку міста безоплатно показали фільм “Урбанізм”.

Полтавці поринули в серпневу атмосферу вечірнього міста. До перегляду отримали солодкий попкорн та напій. Найактивніші отримали в подарунок пізнавальні книги про урбанізм.

Захід направлений на популяризацію принципів сталого розвитку та сталої міської мобільності. Його провели у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні II», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.

Може бути цікаво

Серпня
15
Новина
15 Серпня
16:10

Полтава зареєструвалась на участь у Європейському тижні мобільності 2023

Тема 2023 року – “Заощаджуй енергію”. З 16 по 22 вересня, ми плануємо провести низку заходів, спрямованих на популяризацію екологічно чистих засобі...

Червня
29
Новина