Новина
22 Червня 17:00

Департамент економіки й інвестицій спільно з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» провів презентацію за темою «Альтернативна енергетика та захист довкілля». Фахівці КО “Інститут розвитку міста” взяли участь у заході.

Близько 60 активних та зацікавлених мешканців громади ознайомилися з новітнім обладнанням – роботою теплового насосу, фотоелектичних панелей, рекуператорів повітря, системами постачання та регулювання теплової енергії, системами очистки повітря, системою «розумний дім», а також побачили передові світові досягнення з переробки твердих побутових відходів та способи збереження природи та довкілля.

Співробітники кафедр «Теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики», «Прикладної екології та природокористування» та «Автоматики, електроніки та телекомунікацій» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» розповіли учасникам про складні процеси та технології генерації та ефективного використання енергії.

Може бути цікаво

Травня
14
Новина
14 Травня
16:34

РГ з розвитку міських житлових політик

Заступник директора Інституту розвитку міста Олексій Довгаль взяв участь у навчальному модулі робочої групи з розвитку міських житлових політик. Пі...

Вересня
22
Новина
22 Вересня
09:27

22 вересня у світі відзначають Міжнародний день без автомобіля

Цей день привертає увагу до забруднення атмосферного повітря транспортними засобами. Люди намагаються зменшити рівень концентрації вихлопних газів ...