Новина
17 Вересня 13:23

Сьогодні Полтава долучилася до щорічної акції «Велосипедом на роботу» в рамках Європейського тижня мобільності!

Мешканці міста обрали двоколісний транспорт, щоб показати: велосипед – це зручно, екологічно й корисно для здоров’я.

Дякуємо кав’ярні «Кавун» за підтримку та смачну каву, яка стала приємним бонусом для тих, хто обрав активний і відповідальний спосіб пересування.

Може бути цікаво

Жовтня
02
Новина
Квітня
02
Новина
02 Квітня
16:54

Спортивно-реабілітаційний комплекс

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко провів робочу нараду з приводу будівництва на території Полтавської громади спортивно-реабіліта...