Новина
08 Вересня 11:23

📚✨ У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося урочисте відкриття Університету третього віку – уже десятий рік поспіль!

Зала була наповнена усмішками, щирими емоціями та талантами – студенти презентували свої творчі номери, даруючи глядачам атмосферу тепла й натхнення.

На заході були присутні перший заступник міського голови Валерій Пархоменко та ректор ПУЕТ Олексій Олексійович Нестуля. Вони наголосили: саме завдяки таким освітнім проєктам про Полтаву знають у всьому світі.

Міська влада всебічно підтримує цю ініціативу, адже Університет третього віку – це не лише навчання, а й можливість для людей старшого покоління залишатися активними, розвиватися, знаходити нових друзів і відчувати себе потрібними. Це простір, де досвід поєднується з новими знаннями, а життєва енергія отримує нові шляхи для реалізації.

Полтава вже 10 років доводить: вчитися і творити можна в будь-якому віці! 💙💛

Може бути цікаво

Березня
28
Новина
28 Березня
14:15

Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

Сьогодні відбувся 10-й ювілейний Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку (Полтавський вимір). Участь у заході взяла фахівчиня КО «Інститут розви...

Листопада
08
Новина
08 Листопада
14:22

Онлайн-зустріч з представниками офісу Ради Європи в Україні

Фахівці Інституту розвитку міста провели онлайн-зустріч з представниками офісу Ради Європи в Україні. Від полтавської громади подали пропозиці...