Новина
21 Березня 15:45

20 березня  2025 року за ініціативи першого заступника міського голови Валерія Пархоменко було підписано меморандум  про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Полтавській  області та Полтавською міською територіальною громадою.

Метою Меморандуму є співпраця на засадах партнерства,  спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території  Полтавської міської територіальної громади.

Безпека громади – це основа комфортного та спокійного життя кожного мешканця. Саме тому ініціатива облаштування поліцейської станції у селі Тахтауловому за підтримки Програми розвитку ООН є важливим кроком до створення безпечного середовища.

Може бути цікаво

Січня
01
Новина
01 Січня
08:00

Друзі, вітаємо з 2024 роком! 🎄☃️

Знаємо, що цієї новорічної ночі ми загадали одне бажання на всіх. Воно має обов’язково здійснитись 2024 року! А після нашої Перемоги, ми житимемо в...

Вересня
25
Новина
25 Вересня
15:57

Онлайн-зустріч із Президентом Свєнтохловіце 

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко разом з представниками Інституту розвитку міста зустрівся онлайн з Президентом Свєнтохловіце &n...