Новина
12 Березня 10:02

У листопаді 2024 року було підписано важливий чотиристоронній меморандум між Полтавською міською радою, GIZ, Полтаватеплоенерго та Інститутом розвитку міста. Як результат – у січні 2025 року наше місто отримало шість сучасних когенераційних установок!

Що це дає Полтаві?
Стабільне теплопостачання навіть у разі кризових ситуацій або аварій;
Економію ресурсів завдяки підвищенню ефективності роботи системи;
Зменшення енергетичної залежності та використання сучасних технологій.

📌 Поточний етап: Наразі ведуться активні роботи з проєктних та технічних  питань когенераційних установок та їх підключення до системи теплопостачання міста.

🔎 Моніторинг проєкту
Цієї неділі представники  GIZ  разом з керівником будівельного компоненту проєкту «Посилення стійкості міст у сфері життєзабезпечення міських територіальних громад в Україні» Ралфом ГРОТЕНХОФФОМ  завітали до  Полтави з робочим візитом по проєкту «Посилення стійкості міст у сферах інфраструктури життєзабезпечення й житлового фонду в Україні».  На зустрічі були присутні представники керівничого складу  Полтаватеплоенерго та Інституту розвитку міста, разом обговорили плани на майбутнє, безпекові питання  по проєкту та в цілому хід реалізації фази I «Стійка зима».

Завдяки співпраці громади, міжнародних партнерів,  Полтаватеплоенерго, громада  стає більш стійкою до викликів та готовим до майбутніх зимових сезонів. 

Може бути цікаво

Лютого
07
Новина
07 Лютого
15:18

Написання профілю громад

Фахівці Інституту розвитку міста разом з представниками Департаменту культури, молоді та сімʼї ПМР провели онлайн зустріч з Оленою Диренко – ...

Грудня
26
Новина
26 Грудня
11:22

Полтавська міська територіальна громада отримала спеціалізовані автомобілі для ДСНС.

Підтримка громади: Полтава отримала спеціалізовані автомобілі для ДСНС Полтавська міська територіальна громада отримала два спеціалізовані автомобі...