Новина
12 Лютого 09:25

У Полтавській міській територіальній громаді відбулося чергове засідання робочої групи з питань громадської безпеки та відновлення.

Що обговорювали?

  • Проаналізували виконання операційного плану робочої групи за 2024 рік.
  • Затвердили операційний план на 2025 рік, визначивши ключові завдання для зміцнення безпеки громади.
  • Обговорили етапи реалізації проєкту «Поліцейська станція в ПМТГ», який покликаний покращити рівень правопорядку та оперативність реагування на виклики.
  • Провели аналіз безпекової ситуації в громаді, зокрема рівень інформування мешканців про правила безпеки та алгоритми дій у кризових ситуаціях.

Громадська безпека – це фундамент стабільного та комфортного життя мешканців. Вчасне інформування, ефективна комунікація та злагоджена співпраця всіх структур допомагають запобігати загрозам і швидко реагувати на виклики.

Дякуємо всім учасникам засідання за спільну роботу над посиленням безпеки у Полтавській громаді!

Може бути цікаво

Липня
07
Новина
07 Липня
08:36

Публічний простір очима дітей

У воркшопі “Публічний простір очима дітей” брали участь маленькі полтавці 8-11 років. В Інституті розвитку міста вони пройшли мініквест...

Січня
23
Новина
23 Січня
12:00

Полтавська громада отримала гуманітарну допомогу для закладів освіти від міста-побратима Коувола (Фінляндія)

Полтавська громада отримала гуманітарну допомогу для закладів освіти від міста-побратима Коувола (Фінляндія) Полтавська громада отримала гуманітарн...