Новина
28 Листопада 10:39

28 листопада фахівці КО «Інститут розвитку міста» разом з представниками органів місцевого самоврядування та депутатами Полтавської міської ради зустрілися з лідерами та лідерками громадських організацій, які представляють інтереси людей з інвалідністю.

🔹 Основні теми обговорення:

Шляхи інклюзивного відновлення у Полтавській громаді.

– Діяльність громадських організацій у 2024 році: виклики, співпраця з органами влади та депутатами міської ради.

Під час заходу було підписано важливий документ — Розпорядження міського голови «Про затвердження складу Ради Безбар’єрності». Цей крок є значним у створенні умов для безбар’єрного середовища та підвищення інклюзивності в нашій громаді.

💬 Зустріч стала платформою для конструктивного діалогу між представниками влади та громадськими організаціями, що дає можливість знайти спільні рішення для покращення якості життя людей з інвалідністю.

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю та небайдужість! Разом ми робимо Полтаву комфортнішою та доступнішою для кожного.

Може бути цікаво

Червня
23
Новина
23 Червня
13:08

Конференція URC 2023

У Лондоні провели конференцію URC 2023 (Ukraine Recovery Conference) за участі Мінінфраструктури. Фахівці КО “Інститут розвитку міста” ...

Квітня
17
Новина
17 Квітня
12:00

Полтава та Кальмар: партнерство заради безпеки та стійкості громад

У межах проєкту ICLD Полтавську громаду відвідала делегація Південно-Східної шведської рятувальної служби (м. Кальмар). Візит став важливим етапом ...