Новина
12 Серпня 13:57

Продовжуємо збір пропозицій в рамках формування Стратегії безбар’єрності ПМТГ. Відбулася друга фокус-група за напрямом цифрова безбар’єрність. На заході було напрацьовано дерево проблем та рішень за даним напрямом задля створення та розвитку безбар’єрного простору в Полтавській міській територіальній громаді

Може бути цікаво

Червня
04
Новина
04 Червня
14:01

📣 Полтава стала частиною Щорічної Конференції Eurocities 2024 у Клуж-Напоці, Румунія!

Депутатка ПМР Оксана Деркач та фахівчиня КО “Інститут розвитку міста” Анастасія Хандій з гордістю представили інвестиційні можливості н...

Березня
12
Новина
12 Березня
16:36

Працюємо над шведським проєктом ICLD

Сьогодні фахівці Інституту розвитку міста зустрілись в онлайн-форматі з національною наставницею партнерського проєкту між містами Кальмар та Полта...