Новина
09 Липня 14:58

8 липня у приміщенні міської ради перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, заступник міського голови Володимир Чередниченко разом з представниками управління житлово-комунального господарства, ОСББ зустрілися з фахівцями Державної установи «Фонд енергоефективності».

Під час зустрічі представники Фонду презентували особливості та умови Програм Фонду.

Зокрема, технічний директор установи Дмитро Сирих розповів про можливості Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «‎Енергодім», умови нової Програми «ГрінДІМ», спрямованої на стимулювання використання альтернативних джерел енергії. А також, як швидко відновити будинок за Програмою «ВідновиДІМ» у разі його пошкодження внаслідок військової агресії росії.

Може бути цікаво

Січня
20
Новина
20 Січня
16:54

Робота над створенням громадського простору в укритті Центральної бібліотеки триває

У межах реалізації проєкту зі створення сучасного громадського простору на базі укриття Центральної бібліотеки в мікрорайоні Алмазний відбулася чер...

Березня
14
Новина
14 Березня
14:19

Презентація буклетів про Полтаву

Ми розробили буклети про Полтаву та інвестиційні проєкти Полтавської територіальної громади. Презентували свої напрацювання для структурних підрозд...