Новина
20 Травня 11:10

Навчання проводили спільно з ПУЕТ у рамках міської цільової програми «Розвиток освіти дорослих у Полтавській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки», виконавцем якої є Інститут розвитку міста.

Привітати випускників завітав перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.

«Пишаюсь тим, що Полтава – одне з дев’яти міст України, які визнані ЮНЕСКО містами, які навчаються протягом життя», – наголосив Валерій Пархоменко.

Заняття відвідували понад 500 людей. А найстаршій слухачці – 90 років. В Університеті третього віку вивчали краєзнавство, мови, комп’ютерні технології, психологію, фізичну культуру, хореографію та шиття. У вільний час плели маскувальні сітки та “кікімори” для захисників України.

Пишаємось нашими випускниками. Навчаймось та розвиваймось впродовж життя!

Може бути цікаво

Листопада
08
Новина
08 Листопада
14:22

Онлайн-зустріч з представниками офісу Ради Європи в Україні

Фахівці Інституту розвитку міста провели онлайн-зустріч з представниками офісу Ради Європи в Україні. Від полтавської громади подали пропозиці...

Липня
05
Новина
05 Липня
13:10

Стартував проєкт “Скандинавський ритм”

4 липня на базі “Університету третього віку” ПУЕТ стартував проєкт для людей 55+ “Скандинавський ритм”. Скандинавський ритм...