Новина
16 Лютого 16:18

У неформальній атмосфері підписали меморандум про співпрацю з БО “Батальйон небайдужих”. Договір уклали між організацією, виконавчим комітетом Полтавської міської ради та Інститутом розвитку міста.

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, заступник директора КО “Інститут розвитку міста” Олексій Довгаль та керівниця БО “Батальйон небайдужих” Наталія Гранчак зустрілись у затишній атмосфері кав’ярні “Благокава”. Поговорили про напрямки майбутньої співпраці.

Може бути цікаво

Лютого
25
Новина
25 Лютого
16:34

Дякуємо Німеччині за підтримку та солідарність!

Від імені Полтавської міської територіальної громади висловлюємо щиру подяку пану обербургомістру Christoph Traub, членам муніципальних рад міст Фі...

Серпня
07
Новина
07 Серпня
10:23

У Полтаві планують розробити Концепцію безпеки громади

4 серпня відбулася перша робоча зустріч секретарки міської ради Катерини Ямщикової з фахівцями КО “Інститут розвитку міста”. Прозвітува...