Новина
31 Січня 08:42

У польському місті Свєнтохловіце у квітні цього року влаштовують турнір міст-побратимів серед підлітків. Участь братимуть команди з міст Австрії, Чехії, Словаччини та Угорщини. Запросили й полтавців. Тож, наші спортсмени візьмуть участь у міжнародному турнірі серед 6-ти країн.

Організаційні деталі поїздки обговорили під час онлайн-зустрічі в Інституті розвитку міста. Дякуємо партнерам за запрошення!

Нагадаємо, минулого року між Полтавою та польським містом Свєнтохловіце підписали лист про наміри щодо партнерської співпраці.

Може бути цікаво

Березня
07
Новина
07 Березня
14:57

У Києві проводять зустріч мережі Європейської асоціації місцевої демократії ALDA в Україні

До заходу приєднались заступник директора Інституту розвитку міста Роман Черкун та фахівчині організації Оксана Деркач та Надія Горабурдо. Зустріч ...