Новина
28 Листопада 15:23

У Вільнюсі (Литва) стартувала Конференція щодо зеленої відбудови України. Полтавську громаду представляє заступниця міського голови Ольга Величко. Під час виступу вона розповіла про виклики, які з’явились у громади у зв’язку з повномасштабними воєнними діями на території нашої країни. Це соціальні, економічні, безпекові та екологічні виклики.

 «Зелене відновлення не лише питання відновлення після війни, а й стратегія для побудови сталого та екологічно чистого майбутнього. Ми повинні враховувати не лише технічні аспекти, але й соціальні та економічні фактори для досягнення справжнього сталого розвитку. Дякую всім за ваші ідеї, допомогу та відданість цій справі», – зазначила Ольга Величко під час виступу.

Чотириденна конференція має на меті оцінити майбутні виклики та обговорити стратегії та конкретні рішення, що лежать в основі «зеленого» відновлення.

Фахівці Інституту розвитку міста приєднались до заходу онлайн. Ми раді долучитись до підготовки презентації та доповіді про Полтавську громаду для міжнародної конференції.

Може бути цікаво

Серпня
25
Новина
25 Серпня
09:44

Перейменування вулиці Станіславського

Триває голосування за 3-тю чергу перейменування вулиць і провулків Полтавської громади. Найактивніше голосують за перейменування вулиці Станіславсь...

Червня
12
Новина
12 Червня
10:05

Полтава отримала спеціальну відзнаку Європейського тижня мобільності

Комісія вирішила вручити українським містам спеціальну відзнаку Європейського тижня мобільності, які попри російське вторгнення популяризують сталу...