Новина
12 Жовтня 15:03

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко разом із заступницею міського голови з розвитку громад Тетяною Бардіною, заступником директора КО “Інститут розвитку міста” Романом Черкуном та регіональною координаторкою проєкту “Інтегрований розвиток міст України II” у місті Полтава Іриною Брижань продуктивно провели два дні в Києві. Ознайомились з технічними можливостями та напрямами заходів у мережі громадських просторів Vcentri HUB.

Дякуємо Департаменту суспільних комунікацій КМДА за цінний досвід!

Може бути цікаво

Листопада
07
Новина
07 Листопада
13:29

Перше засідання Ради з питань ВПО Полтавської територіальної громади

7 листопада у Полтавській міській раді провели перше засідання Ради з питань ВПО Полтавської територіальної громади. Раду створили для забезпечення...

Травня
05
Новина
05 Травня
17:00

Презентація карти дій особи на випадок ракетної атаки.

В Інституті розвитку міста відбулася важлива презентація — Інститут аналітики і адвокації представив брошуру з алгоритмами дій для цивільних на вип...