Новина
12 Вересня 14:46

Розвиваємо міжнародні зв’язки!

Між Полтавою та польським містом Свєнтохловіце підписано лист про наміри щодо партнерської співпраці.

Підписали лист перший заступник міського голови Полтави Валерій Пархоменко та Президент Міста Свєнтохловіце Даніел Бегер.

Лист передбачає сприяння співпраці у таких сферах: культура, мистецтво, туризм через обмін досвідом; освіта та наука, через підтримку розвитку молоді та молодіжних організацій; місцевого самоврядування, через обмін та впровадження добрих дій, підприємництва.

Фахівчині КО «Інститут розвитку міста» ПМР побували у Свєнтохловіце. Обмінювались досвідом з впровадження проєктів у різних сферах та долучились до святкування Дня міста Свєнтохловіце. Дякуємо Daniel Beger – Prezydent Świętochłowic за гостинність та довіру!

Може бути цікаво

Липня
31
Новина
31 Липня
16:04

Реалізація проєкту “Навчання заради змін”.

Вітаємо випускників! 30 липня 2024 року завершили навчання та отримали відповідні сертифікати ще дві групи які проходили навчання в рамках проєкту ...

Липня
24
Новина
24 Липня
16:56

Інститут розвитку міста розвиває міжнародні зв’язки

Інститут розвитку міста активно працює у напрямку налагодження стратегічного партнерства між Полтавою та іншими містами світу. Спільно з Полтавсько...